O nás

Michal Bartuš

CEO

Michal je jednatelem společnosti. Má na starosti obchod a vedení našich e-shopových řešení a vlastní prodej.

Lukáš Novotný

Výkonný ředitel

Lukáš je komunikační a manažerská spojka mezi námi a naší klientelou. Ve většině případů to bude právě on kdo s vámi bude připravovat optimální řešení pro vás.

Jakub Škaryd

Senior programátor a vedoucí vývoje

Jakub je zodpovědný za technická řešení naší společnosti a za výběr těch správných řešení pro vaši potřebu. Kromě vlastního vývoje našich produktů má na starost výběr dalších vývojářů a kodérů pro váš projekt.

Petra Nozarová

PR specialista

Petra je právě ta osoba, která se bude zabývat strategií podpory vašich produktů směrem ke klientům a vaší tváří na sociálních sítích.

Rostislav Kohoutek

Projektový manažer

Rosťa je zodpovědný za návrhy a řízení našich projektů a výběr těch správných řešení pro vaši potřebu.

Iveta Faitlová

PR specialista

Iveta je právě ta osoba, která se bude zabývat strategií podpory vašich produktů směrem ke klientům a vaší tváří na sociálních sítích.

Our Values

Více než 1500 spokojených klientů ;) Děkujeme!

Our History

Naše firma byla založena v roce 1997 Ing. Milanem Novotným tehdy pod názvem KREBS CZ. Nabídka propagační činnosti tehdy byla spíše doplňkovou záležitostí a firma se v hlavní fázi orientovala na distribuci švýcarské značky KREBS její prodej a propagaci. S vývojem trhu však bylo jasné, že pouze tato orientace nestačí a tak se stále více začala zaměřovat na klientelu s podobnými požadavky a nabízet jí svá řešení. S tím ruku v ruce souvisel i vstup nových expertů zaměřených právě na tuto oblast do naší firmy. Vše vyústilo v roce 2014 přejmenováním na dnešní název MT Production a již čistě zaměření na komplexní PR pro naše klienty a to formou jak digitální tak výroby materiálních propagačních prvků.

MT Production

Redakční, rezervační a informační systémy. Tvorba aplikací a marketingových produktů. Eventy

Contact Info

MT Production s.r.o.
info@mtproduction.cz
+420 603 844 729
Zlešická 1804/2, Praha 4, 149 00, CZ
tomas.novotny.mw