Portfolio

Portfolio našich služeb je opravdu široké. Nabízíme od jednoduchých návrhů designů a log, přes internetové prezentace, e-shopy a aplikace až po návrh a tisk billboardů. Nedílnou součástí těchto věcí je propagace na sociálních sítích a s tím spojené služby v oblasti zpětné analýzy dat. Zajišťujeme teamové akce a eventy na míru a provozujeme několik vlastních internetových obchodů. Snažíme se o komplexní a lidský přístup ke klientovi a jeho vizi. 

Webové prezentace a e-shopy

Webové prezentace a e-shopy

Jednoduché webové prezentace a e-shopy na našich šablonách - levné a kvalitní řešení k okamžitému spuštění. Vše pracuje na našem redakčním systému, který je stále aktualizován, aby nedošlo k zastarání technologie a porušení bezpečnosti. Stačí si vybrat naplnit obsahem a můžete být online.

Mobilní a webové aplikace

Mobilní a webové aplikace

Aplikace na klíč dle zadání pro webové prohlížeče, OS Android a iOs. Jako samostatné řešení nebo s možností implementace na stávající databázová řešení.

Redakční systémy pro spávu obsahu webových prezentací

Rezervační systémy pro správu uživatelů a prostoru v časových úsecích - například sytémy pro fitness a sportovní centra.

Informační systémy pro firmy se správou obchodních případů a klientské agendy.

Socialní propagace

Socialní propagace

Založení a správa profilů či stránek na sociálních sítích 7/24.

Plánování a vedení PPC kampaní.

Mezi našimi nejpoužívanějšími sociálními sítěm jsou například Facebook, Google+, Twitter nebo Instagram..

Grafické práce

Grafické práce

Našim klientům nabízíme širokou škálu možností propagace a to i na poli grafické tvorby. Od profesionální zpracování fotografií a videa k použití do reklamních spotů nebo napříkald webů, přes tvorbu loga až po zpracování tiskových materiálů pro prezentace či jednoduché vizitky. Vše je otázkou individuální potřeby klienta, proto nás neváhejte kontaktovat, Rádi vám poradíme a společné řešení nalezneme.

MT Production

Redakční, rezervační a informační systémy. Tvorba aplikací a marketingových produktů. Eventy

Contact Info

MT Production s.r.o.
info@mtproduction.cz
+420 603 844 729
Zlešická 1804/2, Praha 4, 149 00, CZ
tomas.novotny.mw